Získejte na našem tržišti investory pro své podnikání

Máte již vydanou emisi a hledáte investory, nebo s vydáváním dluhopisů teprve začínáte a hledáte pomoc s jejich vydáním? Na našem tržišti najdete nejvhodnější investory pro své podnikání. Pro začínající emitenty navíc nabízíme asistenci přípravou prospektu a všech potřebných právních konzultací, aby vydání Vašich dluhopisů proběhlo co nejrychleji a bez problémů. Celým procesem Vás rádi provedeme. Jsme finanční a investiční skupina s mnohaletou praxí. 

Proč si vybrat

OK_Dluhopisy-Logo-01-CMYK

Zpracování prospektu

Pro emitenty nabízíme odbornou pomoc při kompletním zpracování prospektu, aby mohly být dluhopisy co nejrychleji vydány.

Pomoc s úpisem dluhopisů

Využijeme našich znalostí, aby se Vaše dluhopisy upsaly co nejdříve.

Právní konzultace

Pomůžeme Vám se všemi právnickými záležitostmi ve spolupráci s naší partnerskou advokátní kanceláří.

Inzerce na našem tržišti

Vaše dluhopisy budeme inzerovat na našem tržišti s dluhopisy, kde denně probíhají velké investice.

Rychlé vyřízení

Vaše žádost je naše priorita a proto se snažíme, aby vše proběhlo co nejrychleji.

VYDEJTE SVÉ DLUHOPISY S NAŠÍ POMOCÍ:

Máte nějaký dotaz?

CFIG-01-Vyska

Finanční a investiční skupina CFIG patří mezi dynamické hráče na českém finančním trhu. Hlavním předmětem činnosti je poskytování spotřebitelských a zprostředkování finančních produktů, k čemuž vlastníme potřebná oprávnění. Zabýváme se také korporátními investicemi, činnostmi v oblasti real estate, správy pohledávek, e-commerce a dalších. Zejména na trhu spotřebitelských úvěrů patříme mezi rychle rostoucí společnosti v ČR.